Blog

Szwajcarskie implanty stomatologiczne

Odbudowując brakujące zęby kierujemy się Państwa bezpieczeństwem i komfortem. W przypadkach leczenia implantologicznego w STOMATOLOGIA Szewczyk stosujemy m.in. sprawdzone, szwajcarskie implanty.

 

Wraz z rosnącą popularnością leczenia implantologicznego obecnie dostępnych jest wiele innych tanich i nie przebadanych naukowo systemów implantologicznych. Jednakże wielu pacjentów nie bierze pod uwagę, że istnieją znaczące różnice między systemami implantów takie jak jakość, technologia wykonania i badania naukowe.


Szwajcarska grupa jest światowym liderem w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Najlepsze standardy jakości utrzymywane podczas całego procesu produkcyjnego, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań i doświadczeń, dokładność pasowania komponentów mierzona w tysięcznych częściach milimetra to fundamenty, które czynią terapię implantami szwajcarskimi najbezpieczniejszą z możliwych.

 

 

 

 

System implantów które stosujemy w STOMATOLOGIA Szewczyk jest jednym z najlepiej udokumentowanych przez ponad 35 lat szerokich badań naukowych, klinicznych doświadczeń oraz w efekcie ponad 700 naukowych publikacji.W kwietniu 2006 roku fińska National Agency for Medicines opublikowała raport, w którym porównano różne systemy implantologiczne. Zgodnie z tymi danymi w/w implanty dają najwyższy odsetek powodzenia spośród wszystkich zarejestrowanych systemów implantologicznych, tj. 98,7%

Produkty i technologie szwajcarskie zostały stworzone aby wzmocnić sukces zastosowania implantów oraz pozytywne doświadczenia pacjentów.

Więcej informacji o leczeniu implantologicznym na: https://www.stomatologiaszewczyk.pl/oferta/implantologia/

Zapraszamy do gabinetu
Rejestracja Telefoniczna:
535 605 605