Rejestracja telefoniczna     535 605 605
recepcja@stomatologiaszewczyk.pl

Do Państwa dyspozycji oddajemy centrum stomatologii z gabinetami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych w bezpieczny i bezbolesny sposób.

Własna pracownia RTG umożliwia wykonanie szerokiego zakresu zdjęć radiologicznych.

IMG 9063 1
IMG_9063_1
IMG_9018_1
IMG_9196_1
IMG_8503
IMG_8560
IMG_8772-1
IMG_8615_1
IMG_1607_1
IMG_1570_1
IMG_1828_1
IMG_8072_1
Szewczyk_009
Szewczyk_015
IMG_9125_1
Szewczyk_084
1560small

Sprzęt

Unit stomatologiczny OMS wyróżnia się rozwiązaniami, które umożliwiają zastosowanie wszelkich zasad ergonomii podczas wykonywania zabiegów przez zespół stomatologiczny.

System Radiowizjografii Cyfrowej GENDEX umożliwia wykonanie zdjęć radiologicznych w cyfrowej jakości przy minimalnej, bezpiecznej dla pacjenta dawce promieniowania.

Kamera wewnątrzustna GENDEX wspomaga diagnostykę i ułatwia zaplanowanie odpowiedniego leczenia.

Mikroskop zabiegowy zwiększa precyzję pracy i umożliwia wyleczenie zębów wcześniej kwalifikowanych do usunięcia ze względu na skomplikowaną budowę systemu kanałowego oraz niepowodzenia pierwotnego leczenia (złamane narzędzie kanałowe, perforacja).

Mikromotor endodontyczny VDW Gold z wbudowanym urządzeniem do pomiaru długości kanałów korzeniowych umożliwia znaczne skrócenie czasu trwania zabiegu jak i wpływa na powodzenie leczenia endodontycznego.

System do wypełnienia kanałów korzeniowych termoplastyczną, ciekłą gutaperką zapewnia szczelne wypełnienie zębów leczonych endodontycznie.

Nóż elektrochirugiczny (kauter) SURTRON umożliwia przeprowadzenie precyzjnych, prawie pozbawionych krwawienia cięć, co znajduje szerokie zastosowanie w plastyce wędzidełek, dziąseł czy też usuwaniu kaptura dziąsłowego nad wyrzynającymi się zębami.

Mikromotor implantologiczny służy do bezpiecznego przeprowadzenia zabiegów implantologicznych.

Autoklaw odpowiada za prawidłowy cykl sterylizacji narzędzi, zapewniając bezpieczeństwo naszym Pacjentom.

Szwajcarskie lupy stomatologiczne umożliwiają wykonywanie wszystkich zabiegów stomatologicznych z wyjątkową precyzją.

Komputerowy system THE WAND zapewnia bezpieczne i komfortowe dla pacjenta podanie środka znieczulającego.

Łuk twarzowy i artykulator Armann Girbach pozwalają na indywidualną rejestrację zgryzu i precyzyjne wykonanie uzupełnień protetycznych.

Tomografia wolumetryczna wiązki stożkowej (CBCT) jest obecnie szeroko wykorzystywanym w stomatologii elementem diagnostyki obrazowej 3D. Jest doskonałym uzupełnieniem zdjęć RTG wewnątrzustnych oraz pantomograficznych.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego skanera wewnątrzustnego tworzymy piękne uśmiechy z komputerową precyzją, bez konieczności pobierania wycisków. Za pomocą specjalnej kamery skanowane jest uzębienie, które następnie zapisywane jest w pamięci komputera.

Aparat fotograficzny z system oświetlenia makro umożliwia wykonywanie wysoko rozdzielczych zdjęć wewnątrzustnych, które ułatwiają planowanie leczenia i komunikację z pacjentem.