Rejestracja telefoniczna     535 605 605
recepcja@stomatologiaszewczyk.pl

Odbudowując brakujące zęby kierujemy się Państwa bezpieczeństwem i komfortem. W przypadkach leczenia implantologicznego w STOMATOLOGIA Szewczyk stosujemy m.in. sprawdzone, szwajcarskie implanty firmy Straumann.

Wraz z rosnącą popularnością leczenia implantologicznego obecnie dostępnych jest wiele innych tanich i nie przebadanych naukowo systemów implantologicznych. Jednakże wielu pacjentów nie bierze pod uwagę, że istnieją znaczące różnice między systemami implantów takie jak jakość, technologia wykonania i badania naukowe.

 

Szwajcarska grupa Institut Straumann AG jest światowym liderem w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Najlepsze standardy jakości utrzymywane podczas całego procesu produkcyjnego, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań i doświadczeń, dokładność pasowania komponentów mierzona w tysięcznych częściach milimetra to fundamenty, które czynią terapię implantami Straumann® najbezpieczniejszą z możliwych.

 

System implantów Straumann® które stosujemy w STOMATOLOGIA Szewczyk jest jednym z najlepiej udokumentowanych przez ponad 35 lat szerokich badań naukowych, klinicznych doświadczeń oraz w efekcie ponad 700 naukowych publikacji.W kwietniu 2006 roku fińska National Agency for Medicines opublikowała raport, w którym porównano różne systemy implantologiczne. Zgodnie z tymi danymi implanty Straumann® dają najwyższy odsetek powodzenia spośród wszystkich zarejestrowanych systemów implantologicznych, tj. 98,7%

Produkty i technologie Straumann zostały stworzone aby wzmocnić sukces zastosowania implantów oraz pozytywne doświadczenia pacjentów.

Więcej informacji o leczeniu implantologicznym na: http://www.stomatologiaszewczyk.pl/?page_id=975